Září 2008

Dpc KTEreJ zMRd TohLE MůŽe UDělAT !!!

15. září 2008 v 13:36 | Best-annie |  →Moje kecy ←
ZABÍJENÍ TULEŇŮ - jak to mohou udělat?!?!?!?!?!?!?!?!?
pokud chceš pomoci, dej si to na blog!
SOS, pomozte vyvražďují nás......
Norsko zavádí novou podobu turismu, při které jsou k smrti ubíjené mláďata tuleňů, Canada nás zabíjí taky.CLICK NA CELÍ ČLÁNEK!PROSÍÍM!!

Ahoj LiDiškYy

10. září 2008 v 21:14 | Best-annie |  ♥my diary♥
Ahojky lidišky tak japa se WEDE Co ŠKOla v PlNYm proUDu Tak ASI niKDO enmÁ moc Času N bALOgaŘENí jAKO jaá CO ?? .. JÁ To TOtalNĚ nestÍHám A někd mě TO I RMZí KDYŽ MÁm chuT sem NECO dTA neMuZU nic NAJIt KDYZ zaS neco NAJDU musim Z vOMpuPROST deS .. presTAV me to BAVIt ALe necHCE s emI ten bLog RUSIte nBEO PozaSTvaovat paC KDYZ ho POzastaviM VIM ze TO buDE na dlOUHO ... KDSYZ tO Tak VEMU v new SKOle si ZACINAM ZVYKat NO alE Neni TO tak PIOHOdova SKOla jKAO ZS JansSkEHO .. plosTE Zs janskEHO melA VE VSME PreHLeD a VZDyckY MIt BUdE Z atotahLE SKOla NO nci RADSI prost ETakovA NEUSPOradAN ... DES !!! :D .. aco VY jak DEškoLA co SBEe NEStihnu OběhNOUt LAe jetli SME CHOditE URčo S EPODepíŠETE.. tEN Kdo SE NpodEPÍše mažU !proTOže NEMÁm čS na ESBee Tak PLstE Kdo SEM DO 14 dni nepodEPISe ... MAZU !!! jo LIDISKY ted neco PridM a pDIM ... JO ENSLIBUju .. !! papa

HuUj ..

4. září 2008 v 18:59 | Best-annie
Ahojky lidisky asi buu mazat blog ... nebo jinak uz se o nej nebudu starat smazu vsechny sbeee .. a proste koncim :((Song Dnee ?? .. tejdnee ?? ... Měsíííce ?? .. =DD ..
Lidiii jestli se Vám nelíííbí .. sorry .. =DD ...
Kdyžtak to někam píísněte ..=DD